Milý příteli,

pokud ti po vánočních nákupech pro tvé blízké zbyly nějaké drobné, nabízím ti možnost, jak je smysluplně využít. Udělej dobrý skutek a přispěj mi na důstojný život!

Na co peníze použiji?

Nafta

Jezdím na naftu, topím naftou. Jelikož hodlám strávit v autě celou zimu, její dostatek je pro mě nejdůležitější. V rámci šetření se snažím moc nejezdit, ale občasné přesuny jsou nutné. Třeba už jen proto, že solár v zimě nestíhá dobít baterii. A baterie pohání topení. Takže se občas musí dobít motorem.

Jídlo

Díky plynovému vařiči si už můžu dopřát nějaké to teplé jídlo a uvařit si kafe. Nemusím utrácet za restauraci nebo jíst celé dny jen housky se salámem.

Granule

Kupodivu i pes musí jíst, takže z tvého milodaru půjde část i pro mého přítele, ochránce a pošuka Bena.

Umoření dluhu

Díky neplánovanému návratu z teplých krajin jsem si musel nechat nainstalovat nezávislé topení, čímž jsem se dostal do účetního mínusu (čerpám povolený debet). To bych rád napravil, abych se nedostal do dluhové pasti.

A to je vše! Auto je už naštěstí vybavené vším, co potřebuji. A zatím pořád jezdí, takže do něj nyní investovat nemusím. Můj porouchaný mozek přestal tolerovat alkohol, respektive střízlivění z něj, takže za ten také neutrácím. Cigarety jsem přestal kouřit. Kraviny si nekupuji, naopak jsem rád, že jsem se většiny svého majetku už dávno zbavil.

Jak na to?

Jestli máš PayPal, použij tento odkaz. Nemáš-li, tady je číslo mého účtu.

Všem přispěvatelům předem děkuji a přeji krásné svátky!

Přidat komentář

Musíte být přihlášený, abyste mohli přidávat komentáře.